ERBIWA Mold Industrial Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd

Certyfikaty
dobra jakość Formy plastikowe części samochodowe na sprzedaż
dobra jakość Formy plastikowe części samochodowe na sprzedaż
Opinie klientów
Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z ERBIWA i dziękujemy za wsparcie dla każdego projektu.

—— Stefan

Bardzo miło jest otrzymywać formy o wysokiej jakości i najwyższej jakości usług, ale korzystnej cenie. Będziemy kontynuować współpracę z Tobą w przyszłych projektach.

—— Robert

Jesteś dynamicznym i potężnym zespołem, widziałem przyszłość chińskiej produkcji od was wszystkich.

—— Carlos

Im Online Czat teraz

ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd

1 2 3 4 5
ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
marki : ERBIWA
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 3,200,000-5,000,000
Rok założenia : 2016
pc Export : 90% - 100%
ERBIWA Mold Industrial Co., Ltd została założona w 2016 roku w Changan Town, Dongguan City. Od firmy Shenzhen do lotniska w Shenzhen trwa niecała godzina. Dlatego nasza firma ma doskonałą lokalizację i ułatwiony ruch, a logistyka jest bardzo szybka i wygodna. Firma zajmuje powierzchnię 3200 metrów kwadratowych i zatrudnia około 50 pracowników. Nasza firma jest przedsiębiorstwem całkowicie zagranicznym. Produkujemy formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych o małej, średniej i dużej wielkości, obejmujące części samochodowe i zewnętrzne, samochodowe, zderzaki, elektronikę i sprzęt gospodarstwa domowego itp.

Firma jest wyposażona w zaawansowane maszyny narzędziowe, doświadczonych i technicznych pracowników oraz profesjonalny zespół projektowy, który pozwala nam dostarczać wysokiej jakości formy dla klientów z całego świata. Oferowanie najwyższej jakości i profesjonalnej obsługi klientów oraz tworzenie lepszego życia dla pracowników to odwieczne cele Erbiwa Mold. Nie będziemy szczędzić wysiłków, aby służyć naszym obecnym klientom i poszerzyć rynek pleśni, starając się zostać jednym z liderów w dziedzinie produkcji form w kraju i za granicą z korzyścią dla niemieckiej technologii i chińskiej produkcji.

Zbudowaliśmy naukową procedurę zarządzania produkcją, czyli nasz system ERP. Obsługujemy głównie europejskie i amerykańskie samochody markowe, takie jak Mercedes-Benz, BMW, Audi, Volvo, Tesla itp. Ponadto znamy standardy DME, HASCO, MISUMI i LKM. Ponadto posiadamy certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 w celu zagwarantowania jakości. Naprawdę mamy nadzieję być Twoim najlepszym dostawcą form i partnerem współpracy!

Szczegóły kontaktu
ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Sam Pang

Tel: 86-769-8800-7279

Faks: 86-769-8300-3637

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)