ERBIWA Mold Industrial Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd Informacje kontaktowe

Certyfikaty
dobra jakość Formy plastikowe części samochodowe na sprzedaż
dobra jakość Formy plastikowe części samochodowe na sprzedaż
Opinie klientów
Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z ERBIWA i dziękujemy za wsparcie dla każdego projektu.

—— Stefan

Bardzo miło jest otrzymywać formy o wysokiej jakości i najwyższej jakości usług, ale korzystnej cenie. Będziemy kontynuować współpracę z Tobą w przyszłych projektach.

—— Robert

Jesteś dynamicznym i potężnym zespołem, widziałem przyszłość chińskiej produkcji od was wszystkich.

—— Carlos

Im Online Czat teraz

ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd

Adres : NIE. 96 Jinghai Middle Road, Shatou Community, ChangAn Town, Dongguan City, prowincja GuangDong, Chiny.
Adres fabryczne : NIE. 96 Jinghai Middle Road, Shatou Community, ChangAn Town, Dongguan City, prowincja GuangDong, Chiny.
Czas pracy : 08:00-22:00(czas Pekinie)
telefon służbowy : 86-769-8800-7279(Czas pracy)   
Faks : 86-769-8300-3637
Skontaktuj się z nami :
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
(0 / 3000)

Osoba kontaktowa : Mr. Sam Pang
Stanowisko : President
telefon służbowy : +86 8800 7279
Skype : Sam.Forwa
E-mail : sam@erbiwa.com.cn
Osoba kontaktowa : Mr. Wayne Pang
Stanowisko : Sales Manager
telefon służbowy : +86 8800 7279
Skype : Wayne ERBIWA
E-mail : wayne@erbiwa.com.cn
Osoba kontaktowa : Mr. Allen Liu
Stanowisko : Project Management
telefon służbowy : +86 8800 7279
Skype : allen_lau3
E-mail : allen.liu@erbiwa.com
Osoba kontaktowa : Miss. Apple Liu
Stanowisko : Marketing Representative
telefon służbowy : +86 8800 7279
Skype : +86 131 6892 2782
E-mail : apple@erbiwa.com.cn
Osoba kontaktowa : Ms. May Wang
Stanowisko : Marketing Representative
telefon służbowy : +86 8800 7279
CO SŁYCHAĆ : +86 150 9970 3667
Skype : +86 150 9970 3667
E-mail : may@erbiwa.com.cn
Osoba kontaktowa : Miss. Ruby Huang
Stanowisko : Sales Engineering
telefon służbowy : +86 (769) 88007279-858
E-mail : ruby@erbiwa.com.cn
Szczegóły kontaktu
ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Sam Pang

Tel: 86-769-8800-7279

Faks: 86-769-8300-3637

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)