ERBIWA Mold Industrial Co., Ltd

Wysoka jakość, najlepsza obsługa, rozsądna cena.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Certyfikaty
dobra jakość Formy plastikowe części samochodowe na sprzedaż
dobra jakość Formy plastikowe części samochodowe na sprzedaż
Opinie klientów
Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z ERBIWA i dziękujemy za wsparcie dla każdego projektu.

—— Stefan

Bardzo miło jest otrzymywać formy o wysokiej jakości i najwyższej jakości usług, ale korzystnej cenie. Będziemy kontynuować współpracę z Tobą w przyszłych projektach.

—— Robert

Jesteś dynamicznym i potężnym zespołem, widziałem przyszłość chińskiej produkcji od was wszystkich.

—— Carlos

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd

1
ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd
Car plastic injection molds

Car plastic injection molds

1 2 3
ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd
Design

Design

 • Linia produkcyjna
  ERBIWA Mold Co., Ltd., dostawca niestandardowych form wtryskowych oferujący pełen zakres usług, działający na rynkach motoryzacyjnym, opieki zdrowotnej, elektronicznej, konsumencko-przemysłowej i urządzeń.


  Skoncentruj się na dostarczaniu wysokiej jakości plastikowych produktów i form w ekonomicznej cenie.

  Aktywnie i szczerze dążyliśmy do uzyskania wysokiej precyzji formowania tworzyw sztucznych. Możemy zaoferować pełny zakres usług od projektowania form, produkcji form plastikowych, poprzez drukowanie, montaż, pakowanie i wysyłkę.

  Specjalizujemy się w przemyśle samochodowym, zwłaszcza w dużych automatycznych formach i częściach


  Produkt: wykończenie wnętrza, wykończenie zewnętrzne, kabiny i siedzenia, chłodzenie silnika, HVAC, wsporniki Panel drzwi, osłona koła, obudowa lampy, tylny zderzak, błotnik, centralny pojemnik itp.


  Wyposażenie: Najnowocześniejszy sprzęt. Nasz rozmiar prasy: 5-1000 ton, maksymalny rozmiar narzędzia: 1500 * 1500 * 1500 mm, Specjalizujemy się w szczególności w budowie dużych automatycznych form.


  Certyfikaty: "ERBIWA" oznacza jakość i precyzję: certyfikat ISO 9001: 2008 TS 16949.


  Zostaliśmy sprzedani na całym świecie i zdobywamy przychylne komentarze od klientów. Z dumą przyznajemy, że części motoryzacyjne ERBIWA są używane przez duże marki, takie jak GM, AUDI, FORD, DAIMLER, TESLA, ROLLS ROYCE, VOLVO, MINI, HAGER itp.

  Nasze działania związane z procesem jakości są przeprowadzane w naszej fabryce zgodnie ze ścisłymi wytycznymi dotyczącymi kontroli jakości przez naszych doświadczonych pracowników zaangażowanych w kompleksową normę jakości ISO9001, aby zapewnić spełnienie specyficznych wymagań naszych klientów.

  Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do formowania i automatyzacji, co daje nam możliwość konkurowania na poziomie globalnym. Nasze naukowe podejście do budowy form i przetwarzania daje ERBIWA przewagę nad konkurencją, na którą nasi klienci mogą skorzystać.

  Chciałbym zaprosić Cię do skontaktowania się z nami w sprawie wszelkich pytań dotyczących ERBIWA, jeśli byłbyś zainteresowany wizytą w naszym obiekcie na wycieczkę lub chciałbyś poprosić o bezpłatną wycenę następnego projektu. Chętnie z Tobą współpracujemy!

 • OEM / ODM
  ERBIWA została założona jako wtryskarka, a formowanie stanowi fundament naszej działalności. Ciągle ulepszamy nasz sprzęt, a dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych osiągnięć osiągnęliśmy niespotykaną powtarzalność i jakość części. Wysoki stopień automatyzacji pozwala nam dostarczać naszym klientom opłacalny produkt, na czas i "za pierwszym razem".

  Nasze możliwości formowania obejmują:

  • Maszyny do formowania poziomego i pionowego
  • Nad formowaniem i formowaniem insertowym
  • Brama zaworowa i listwa z gorącym kanałem
  • Materiały od żywic surowcowych po wysoko przetworzone żywice
  • Wysokowydajne, w pełni zautomatyzowane ogniwa robocze o niskiej objętości i prototypowych przebiegach
  • Drugi montaż i montaż w maszynie do formowania
  • Wtórne wiercenie, gwintowanie i obróbka
  • Dekoracje, w tym tampodruk, hot stamping, malowanie, galwanizowanie, sitodruk, ekranowanie RFI i hydro-grafiki
  • Modułowe opcje oprzyrządowania do szybkich zmian i tanich rozwiązań narzędziowych
  • Monitorowanie procesu w czasie rzeczywistym zintegrowane z naszymi systemami MRP i EDI

  W pełni wyposażone, wysokiej jakości laboratorium z wykwalifikowanymi auditorami ASQC / ASQE wspierającymi produkcję oraz wykonywanie od 1 do 4 PPAP na poziomie.

  Nasze programy ciągłego doskonalenia w połączeniu z wdrożeniem Lean Manufacturing mają kluczowe znaczenie dla podniesienia poprzeczki zarówno w zakresie poprawy jakości, jak i redukcji kosztów. Dzięki ERBIWA nie będziesz musiał wybierać między jakością a kosztami; pozwól nam pomóc Ci czerpać korzyści z obu.

  Witamy zagranicznych klientów do współpracy z nami!

  Witamy zagranicznych klientów, którzy wykonują produkty OEM / ODM, a my wydajnie opracujemy Twoje produkty!

 • R & D
  ERBIWA Mold Industrial co., Ltd. zawsze traktuje projektowanie odlewów jako duszę formowania. Grupa profesjonalnych członków designu
  którzy są w pełni doświadczeni w zakresie analizy produktów i formowania struktury technologicznej, składają się z naszego Działu Projektowego. Nasza profesjonalna grupa projektantów doskonale nadaje się do używania różnych programów do projektowania, aby zapewnić klientom wydajny i rozsądny projekt formowania. Używamy oprogramowania (np. UG, Pro-E, IGS, Master Cam, AutoCAD i Solidwork) do projektowania form i analizy MoldFlow dla naszych klientów przed wykonaniem formy.

  Nasza grupa projektowa uczestniczyłaby we wcześniejszym etapie projektowania produktu, który zaoferuje klientom analizę techniczną struktury formowania
  zgodnie z projektem odlewu, który chcą, w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa i opłat za ulepszenie na późniejszym etapie produkcji. W celu
  Zapewniamy doskonałą jakość i trwałość formy wymaganej przez naszych klientów, nasze grupy zawsze będą dyskutować o tym, jak zaprojektować optymalne rozwiązanie

  schematu dla każdej formy i będą mieć klientów potwierdzić po przeprowadzeniu testów analizy przepływu formy.

  Nasze standardy projektowania: DME, Hasco, Meusburger Misumi i LKM, itp.

  Nasze formaty rysowania: krok, krok, xt, igs i iges itp.

Szczegóły kontaktu
ERBIWA Mould Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Sam Pang

Tel: 86-769-8800-7279

Faks: 86-769-8300-3637

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)